Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальний тиск | 20 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Мінімальний тиск | 14 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 445 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Ширина | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 550 ₴



