Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 322 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 10000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.249 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.249 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 13.3 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Звук | |
| Стереозвучание | Так |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 860 ₴






