Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка HDTV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 563 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 957 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 24 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| Smart TV | Да |
| VESA | 100 x 200 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 400 ₴





