Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога, Парою |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 010 ₴


