Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaroid |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95.5 мм |
| Товщина | 150.2 мм |
| Ширина | 122.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 456 (кг) |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 420 ₴







