Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaroid |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95.5 мм |
| Товщина | 150.2 мм |
| Ширина | 122.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 (кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 780 ₴







