Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| В комплект входить | Підставка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Інтерфейси | USB |
| Лінійки | PlayStation |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 337 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54 (кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴



