Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 280 л |
| Об'єм морозильної камери | 68 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Винна камера | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Індикатор підвищення температури | звуковий сигнал |
| Індикатор температури | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 7 кг/добу |
| Перевішувані двері | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Енергоспоживання | 177 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1935 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 200 ₴








