Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 12 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 378 мм |
| Глибина | 328 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Матеріал бака | Пластик |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Паркування | вертикальна |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Щілинна насадка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 670 ₴



