Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 51 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 237 мм |
| Ширина | 963 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримувані формати | AVI |
| Таймер сна | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Atmos | Да |
| VESA | 100 x 200 мм |
| Вхід/Вихід | S/PDIF (цифровий) |
| Конфігурація динаміків | 2 широкосмугові динаміки по 10 Вт |
| Пульт ДК | з голосовим керуванням |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Тип покриття екрана | Глянсовий (антивідблисковий) |
| Поліпшення звуку | Автоматичний регулятор гучності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 460 ₴





