Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Колір корпусу | Чорний/Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 030 ₴


