Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.2 кг |
| Висота | 946 мм |
| Глибина | 369 мм |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 630 ₴



