Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Захист від дітей, Відстрочка старту, Дисплей, Контроль піноутворення, Звуковий сигнал, Контроль балансу, Вибір швидкості віджиму |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Економічна програм, Програма "Бавовна", Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴






