Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 6 дюйм |
| Підтримувані формати | PDF, TXT, EPUB |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Роздільна здатність екрану | 758x1024 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | E Ink |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 182 (кг) |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Ємність акумулятора | 1500 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 490 ₴







