Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.5 л |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.74 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального отвору | 55 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Резервуар для макухи | 1 л |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴







