Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Час нагріву до утворення пари | 0.25 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 10 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність пари | 90 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.6 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴





