Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 700 г |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Сапфірове напилення |
| Форма насадок | Конус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴










