Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 10000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.27 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.27 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.27 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Висота | 612 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Ширина | 708 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 53 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 720 ₴





