Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 290 ₴




