Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 0.3 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 3.5 Бар |
| Довжина шнура | 4 м |
| Ємність резервуара | 1 л |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 253 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Довжина кабелю (м) | 4 |
| Макс. тиск пари (бар) | 3.5 |
| Максимальний тиск пари | 3,5 |
| Маса (без приладдя) (кг) | 3,1 |
| Маса (з пакованням) (кг) | 4,74 |
| Потужність нагрівача (Вт) | 1900 |
| Нагрівач/знімний бачок (л) | 1 |
| Продуктивність за площею (до заправки) (м2) | 75 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 236 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴



