Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Відстрочка старту, Звуковий сигнал |
| Споживання води | 42 л |
| Програми | Програма прання джинсів, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 270 ₴






