Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1160 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Дисплей, Відстрочка старту, Контроль балансу, Звуковий сигнал |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Прання з парою, Програма ручного прання, Економічна програм, Програма "Бавовна", Прання спортивного одягу, Програма "Синтетика", Прання делікатних речей, Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 710 ₴










