Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 71 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 108 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 170 ₴






