Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB Type A | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 458 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 809 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 47 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 020 ₴


