Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.71 (кг) |
| Час заряджання акумулятора | 3.5 час |
| Час роботи від акумулятора | 60 год |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 202 мм |
| Дисплей | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Напруга акумулятора | 25.2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 580 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний + спортивний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴









