Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 477 мм |
| Глибина | 272 мм |
| Ширина | 616 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 2500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴










