Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 588 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів (кг) | 13 |
| Вага вмик. паковання (кг) | 18,67 |
| Напруга мережі | 220 B |
| Обладнання | Вбудований фільтр тонкого очищення води |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 40 |
| Шланг високого тиску | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴


