Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 17.8 кг |
| Висота | 707 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Ширина | 1225 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300x200 mm |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 630 ₴






