Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Лоток подачі | 150 стор. |
| Потужність | 24 Вт |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 10 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 14 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Формат паперу | А4, A3+, А3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 2400 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 9600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 2400 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 9600 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴




