Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 452 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 612 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 6 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 720 ₴





