Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 424 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Ширина | 716 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | AV, HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 460 ₴






