Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 (кг) |
| Час заряджання | 3.8 год |
| Час роботи від акумулятора | 35 год |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Продуктивність | 105 кв. м. |
| Резервуар для брудної води | 100 мл |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴




