Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип телевізора | QNED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 652 мм |
| Глибина | 29.7 мм |
| Ширина | 1123 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Ні |
| Мова меню | Німецький, Китайський, Іспанська, Англійська, Український |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), USB |
| Розмір VESA | 200mmх200mm |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 510 ₴








