Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Таймер | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴




