Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Живлення | Мережа 220В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.5 кг |
| Висота | 968 мм |
| Глибина | 404 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 700 ₴




