Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр щітки, мм | 40 мм/50 мм |
| Потужність фена | 650 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип керування | Механічний |
| Холодне обдування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴




