Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Опір акустики | 8 Ом |
| Входи | Лінійний, Цифровий коаксіальний, HDMI, USB, Цифровий оптичний |
| Висота | 171 мм |
| Виходи | HDMI |
| Глибина | 377 мм |
| Звуковий декодер | DTS-HD Master Audio |
| Кількість каналів | 5.2 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Особливості | FM-радіо, DLNA, Підтримка AirPlay, Підтримка Wi-Fi, Вбудований Bluetooth, Інтернет-радіо, Пульт дистанційного керування |
| Роз'єми на передній панелі | Вихід на навушники |
| Стан | Новий |
| Тип | AV-ресивер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.8 (кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 900 ₴




