Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 535 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Мийна насадка для підлоги | Да |
| Мийний засіб | Да |
| Насадка для м'яких меблів | Да |
| Об'єм резервуара для брудної води | 4 л |
| Об'єм резервуара для чистої води | 4 л |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос мийний |
| Щілинна насадка | Да |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 100 ₴



