Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 35 Гц |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Висота | 84 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 240 ₴




