Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Підтримка Full HD | Так |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Підтримувані карти пам'яті | miniSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Глибина | 22.3 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ LCD-екрану | 1.76 " |
| РК-екран | Так |
| Сенсорний екран | Так |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 910 ₴










