Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 1231 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
| Мова меню | Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300x200 mm |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), USB, Для супутникової антени |
| Конфігурація динаміків | 2 широкосмугові динаміки по 10 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Поліпшення звуку | 5-смуговий еквалайзер, Dolby Atmos, Автоматичний регулятор гучності, Нічний режим, Поліпшення низьких частот, Чіткі діалоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 349 ₴




