Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 564 мм |
| Глибина | 55.7 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴





