Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип телевізора | QNED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
| Висота | 716 мм |
| Глибина | 29.7 мм |
| Ширина | 1236 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Функції | |
| Функція "Time Shift" | Ні |
| Мова меню | Німецький, Український, Китайський, Іспанська, Російська, Французька, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), USB |
| Розмір VESA | 300mmх300mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴










