Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 559 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 965 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴






