Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 1115 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴


