Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Лоток подачі | 100 стор. |
| Лоток прийому | 30 стор. |
| Особливості | Друк на конвертах, Друк на картках, Друк на матовому папері, Друк на глянцевому папері, Друк на фотопапері |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 5 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 12 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 361 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані системи | Mac OS 10.14 Мохаве, Mac OS 10.15, Mac OS 11 Big Sur, Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴










