Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Склоочисник |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 337 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 369 мм |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктувального шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Об'єм пилозбірника | 12 л |
| Особливості | Практична функція видування |
| Паркування | вертикальна |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип пилососа | пилосос для сухого прибирання та збирання води |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Функция выдува | Да |
| Колір корпусу | Чорний/Жовтий |
| Щілинна насадка | Да |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴






