Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 13.7 кг |
| Висота | 711 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Ширина | 1232 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 144 Гц |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, MKV, JPEG, WMA |
| Мова меню | Український, Російська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400x200 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 199 ₴







