Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 4 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.05 (кг) |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Довжина всмоктувального шланга | 2.3 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 |
| Додаткова комплектація | точкове сопло |
| Максимальний тиск пари | 3,5 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.5 |
| Особливості | блокування на ручці |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний/Жовтий |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 400 ₴





