Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 21 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Ширина | 594 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 799 ₴




